Zgłoszenie naprawy

Aby przyśpieszyć proces przyjęcia i wyceny naprawy prosimy o wypełnienie formularza oraz przesłanie go wraz z uszkodzonym sprzętem.

  Specyfikacja urządzenia:  Jeśli posiadasz zdjęcie urządzenia, tabliczki znamionowej lub printscreeny z komunikatami błędów - dodaj załącznik
  Dane teleadresowe:  * Uzupełnienie niniejszego pola stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Pleserwis sp. z o.o. w celu ułatwienia z Państwem kontaktu w związku z wysłaniem zapytania.Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Pleserwis Sp. z o.o. ul. Robotnicza 45-47, 55-095 Długołęka.Więcej informacji znajdziesz tutaj  Adres do wysyłki uszkodzonych urządzeń:

  PLE Serwis Sp. z o.o.
  Ul. Robotnicza 45-47
  55-095 Długołeka

  W celu odbióru urządzenia od Klienta przez
  PLE Serwis Sp. z o.o. zadzwoń lub napisz:


  Telefon: +48 531 467 426
  E-mail: info@pleserwis.pl

  Dysponujemy własnym transportem i rozładunkiem do 3500 kg.
  Odbieramy i wysyłamy przesyłki paletowe.

  Podchodzimy do zadań profesjonalnie
  W przypadku nienaprawienia urządzenia Klient nie ponosi żadnych kosztów naprawy, a urządzenie jest odsyłane na nasz koszt.
  Zgłoś naprawę
  Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta.

  Nasze bogate i długoletnie doświadczenie pozwala nam na kształtowanie optymalnych ofert i rozwiązań dla wszystkich Klientów. Z nami możesz być pewien dokonania najlepszego wyboru.

  Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań by naprawa trwała jak najkrócej, a nasz Klient był profesjonalnie obsłużony.

  PLE Serwis Sp.z o.o.

  Ilość napraw zakończonych sukcesem

  Szybkość reakcji na zgłoszoną naprawę

  Ekspresowa diagnoza

  Zadowolenie klientów

  Dobrze trafiłeś, znamy się na tej pracy!

  Grupę pracowników  PLE Serwis Sp z o.o. tworzą najlepsi  inżynierowie serwisanci, którzy posiadają bogatą wiedzę oraz umiejętności z zakresu elektroniki i  automatyki  przemysłowej.

  Przed rozpoczęciem  naprawy elektronika jest czyszczona, diagnozujemy usterkę, naprawiamy, a następnie jest ona testowana zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

  Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań by naprawa trwała jak najkrócej, a nasz Klient był profesjonalnie obsłużony.

  Najlepszy serwis
  Doświadczenie
  Wsparcie techniczne
  Przyjazne procedury