Kontakt

Nasz zespół inżynierów i techników szybko zdiagnozuje, wyceni i naprawi Twoje urządzenie.
Zgłoś naprawę
Dane:


PLE Serwis Sp. z o.o.

Ul. Robotnicza 45-47
55-095 Długołęka
NIP 896-158-62-93

Telefon +48 531 467 426
Fax +48 71 354 8 822


E-mail: info@pleserwis.pl

  Imię i nazwisko (wymagane*)
  Adres email (wymagane*)
  Telefon kontaktowy (wymagane*)
  Temat:
  Treść wiadomości
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych podanych w formularzu w celu umożliwieniu kontaktu poprzez mail lub telefon - RODO


  * Uzupełnienie niniejszego pola stanowi zgodę na przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Pleserwis sp. z o.o. w celu ułatwienia z Państwem kontaktu w związku z wysłaniem zapytania.Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Pleserwis Sp. z o.o. ul. Robotnicza 45-47, 55-095 Długołęka.Więcej informacji znajdziesz tutaj.
  Podchodzimy do zadań profesjonalnie
  W przypadku nienaprawienia urządzenia Klient nie ponosi żadnych kosztów naprawy, a urządzenie jest odsyłane na nasz koszt.
  Zgłoś naprawę
  Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta.

  Nasze bogate i długoletnie doświadczenie pozwala nam na kształtowanie optymalnych ofert i rozwiązań dla wszystkich Klientów. Z nami możesz być pewien dokonania najlepszego wyboru.

  Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań by naprawa trwała jak najkrócej, a nasz Klient był profesjonalnie obsłużony.

  PLE Serwis Sp.z o.o.

  Ilość napraw zakończonych sukcesem

  Szybkość reakcji na zgłoszoną naprawę

  Ekspresowa diagnoza

  Zadowolenie klientów

  Dobrze trafiłeś, znamy się na tej pracy!

  Grupę pracowników  PLE Serwis Sp z o.o. tworzą najlepsi  inżynierowie serwisanci, którzy posiadają bogatą wiedzę oraz umiejętności z zakresu elektroniki i  automatyki  przemysłowej.

  Przed rozpoczęciem  naprawy elektronika jest czyszczona, diagnozujemy usterkę, naprawiamy, a następnie jest ona testowana zgodnie z najwyższymi standardami jakości.

  Ze swojej strony dokładamy wszelkich starań by naprawa trwała jak najkrócej, a nasz Klient był profesjonalnie obsłużony.

  Najlepszy serwis
  Doświadczenie
  Wsparcie techniczne
  Przyjazne procedury